Kadeřnické studio Catline Vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy nejen díky vlasové kosmetice Loreal a Matrix, ale především díky profesionálním kadeřnicím. Priorita našeho kadeřnického studia Catline v Benešově je osobní přístup ke klientům. V našem salonu nečekáte až na Vás přijde řada, ale my očekáváme Vás, v předem domluveném čase.

Dámské kadeřnictví Benešov
Před každým úkonem Vás čeká konzultace s naším kadeřníkem, který vám poradí jaký střih a barva se k vám hodí.

Pánské kadeřnictví Benešov
Naše kadeřnictví nabízí moderní pánské střihy - vyjdeme vstříc Vaším požadavkům.

Prodlužování vlasů Benešov
Prodlužování vlasů za tepla keratinem, 100% přírodní vlasy- Evropské, Indické a Asijské.

Dárkové poukazy
Výši dárkového poukazu si zvolíte sami, platnost je 4 měsíce.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým kadeřnického studia CATLINE Benešov
Vlasové studio CATLINE Benešov
Kde nás najdete
Kreativita, inovace a partnerství - tři základní důvody, proč jsou L’Oréal Professionnel a jeho výrobky volbou předních světových kadeřníků.
L' Oréal Professionnel sdílí s našimi partnerskými kadeřníky jednu důležitou myšlenku: každá žena je nejen odlišná, ale každá je také jedinečná. Právě proto je mottem L’Oréal Professionnel „všechny jiné, každá jedinečná.
Galerie
catline_letakA6
poukaz
Matrix založil v roce 1980 manželský pár amerických kadeřníků -  Arnie a Sydell Millerovi. Jejich cílem bylo nabídnout kadeřníkům ucelenou řadu produktů, které by jim pomohly rozvíjet byznys a poskytovaly nástroj pro předvedení jejich talentu a kreativity. Nyní, o více než dvacet let později, jsou jejich původní myšlenky stále živé a Matrix je jedničkou mezi profesionálními vlasovými produkty ve Spojených státech.
                                              |   Copyright CATLINE 2010.   All rights reserved                                                                                                                               Designed and created by Webdesign & Graphic Studio LucziDesigne